Сораја во паника: Манијак и го уништи автомобилот!

Loading...

Старлетата Сораја веќе некое време има голем „проблем“, на социјалните мрежи ја следи манијак кој се заканува дека ќе се самоубие доколку не се запознае со неа. Најновиот инцидент се случил кога Сораја го нашла својот автомобил уништен од боја.
Непознат маж ги испишал своите љубовни пораки, па Сораја морала веднаш да го однесе автомобилот кај механичар. „Љубовта“ ја чинела 3.000 евра.
-Некој со боја ми го уништи автомобилот. Напишал дека ме сака…Се сомневам во еден лик кој редовно ме следи на социјалните мрежи и пишува дека ќе се убие ако не се согласам да се видиме, вели Сораја за српски Телеграф и додава дека сето ова сега и е симпатично.

 
Загрижената старлета, на која сепак не и било сеедно што некој знае каде таа се движи, додала дека ако станува збор за истото момче кое и се заканува ќе мора да реагира во иднина, но засега нема ништо да преземе.
Како и да е Сораја изгледа дека не е заинтересирана за ова момче бидејќи си ќари руски бизнисмен.
Погледнете како Сораја го топеше ледот на Копаоник за новогодишните празници на следниот ЛИНКНајновиот инцидент се случил кога Сораја го нашла својот автомобил уништен од боја.
Непознат маж ги испишал своите љубовни пораки, па Сорај

loading...
Loading...