Списокот на секс партнери на Линдзи Лохан стигна до јавноста!

Loading...

Американскиот магазин „In touch“ дојде до список на сите љубовници на актерката Линдзи Лохан. Нема да верувате кои се имиња се најдоа таму. Како што наведува магазинот, на списокот се наоѓаат 36 мажи, а меѓу нив се некои имиња од популарните личности. Врз основа на тој список, актерката неодамна спиела со Џастин Тимбрлејк, Зак Ефрон, Адам Левин и Колин Фарел меѓу останатите.
Листата наводно ја напишала самата Линдзи во текот на дружењето со пријателките во хотел на Беверли Хилс кон крајот на јануари годинава.
„Се обиде да ги импресионира пријателките со оваа листа, а во некои моменти многу размислуваше бидејќи не можеше да се сети со кого се спиела“, навел изворот за магазинот, кој бил присутен вечерта. Како што наведува магазинот, на списокот се наоѓаат 36 мажи, а меѓу нив се некои имиња од популарните личности. Врз основа на тој список, актерката

loading...
Loading...