СРЕЌЕН ДЕН ПРЕРАСНАЛ ВО ТРАГЕДИЈА: Петгодишно дете го сомлела пекарска мешалка!

Петгодишно момче починало вечерва во страшна несреќа која се случила со белградската населба Борча, пишуваат српските медиуми.Детето починало во 20:05 часот, во пекарница која се подготвувала за утрешно свечено отворање.
Како што пишуваат медиумите во Србија, детето само ја вклучило мешалката. 
Од здобиените повреди починало на самото место.Детето починало во 20:05 часот, во пекарница која се подготвувала за утрешно свечено отворање.
Како што пишуваат медиумите во Србија,

Пронајдете не на следниве мрежи: