Среќниот режисер Стив Меквин доби бакнеж во уста од Бред Пит

Loading...

Одма одкако “Дванаесет години ропство” доби Оскар за најдобар филм, продуцентот Бред Пит и режисерот Стив Меквин започнаа со славје, пиејќи од сребрени шишенца покрај бината во Долби театарот во Лос Анџелес.Тогаш Пит го зграби шокираниот режисер и го бакна во уста.
– Мислам дека ги направив љубоморни сите мажи и по некоја жена – изјави избезумениот Меквин.
– Само да знаеш, ми беше прв – откри славниот глумец.Тогаш Пит го зграби шокираниот режисер и го бакна во уста.
– Мислам дека ги направив љубоморни сите мажи и по некоја жена – изјави из

loading...
Loading...