Станија се пофали со облините, но реаккцијата на оваа светска ѕвезда не ја очекуваше!

Станија Донројевиќ се пофали со провокативна фотографија од својот огромен гардеробер, а потоа следел шок- коментар кој ѝ го оставила позната плејбој зајачица.Добројевиќ објавила серија фотографии од гардероберот , додека позира во прекраток тексас шортс, длабоки чизми и раскопчана јакна бе градник.
Облините на Станија и бујните гради ѝ се допаднале и на познатата манекенка и плејбој зајачица Џени Џеновиќ, која во коментар ѝ порачала на Станија дека е вистинска бомба! Изненадената Станија не го криела воодушевувањето!

Џена Џеновиќ е модел со српско потекло и веќе со години живее во Лос Анџелес. Со својата убавина веќе го воодушевила Холивуд, а сонува еден ден да стане актерка.Добројевиќ објавила серија фотографии од гардероберот , додека позира во прекраток тексас шортс, длабоки чизми и раскопчана јакна бе градник.

Пронајдете не на следниве мрежи: