Станија за една ноќ во Москва заработила 40.000 евра, а за тие пари морала да….

Откако се пофали пред неколку дена со новиот автомобил вреден околу 40.000 евра, се зборува дека Станија се почастила по огромниот хонорар кој го добила од еден настап во Москва. Станија пеела на свадба на познат руски тајкун, а домаќинот ја частел со илјадници евра.
– Автомобилот со кој Станија се пофалила за Денот на вљубените всушност и е подарок од руски тајкун кој и го дал на бакшиш бидејќи пеела на свадбата кај неговито брат.
Тој не ни ја праша колку чини Станија да допатува и да биде изненадување на свадбата на неговиот брат. Освен тоа што старлетата си ја кажала својата цена во истито момент и биле парите стигнати на сметка, тајкунот и покрај сето ова секокој момент кога ке го фатела микрофонот, Станија добивала евра. Рускиот тајкун за неа обезбедил луксузен апартман како и лимузина во која се возела до ресторанот, ова го открил близок пријател на старлетата. Станија пеела на свадба на познат руски тајкун, а домаќинот ја частел со илјадници евра.

Пронајдете не на следниве мрежи: