Што им се мота на хороскопските знаци во глава после сексот!

Loading...

Еве што им се мота на хороскопските знаци низ глава по сексот:Овен: Супер ајде да повториме
Бик: Гладен сум-дај ми пица
Близнаци-Вклучи го телевизорот
Рак: Кога ќе се венчаме
Лав: Зар не бев фантастичен
Девица: Треба да ги исперам алиштата

 

Вага: Ми беше добро ако тебе ти беше добро
Шкорпија: Можеби требаше малку повеќе да те едуцирам
Стрелец: Ќе ти се јавам јас на тебе
Јарец: Имаш ли визит-карта
Водолија-Ајде да пробаме без облека
Риби-Како кажа дека се викаш?Овен: Супер ајде да повториме
Бик: Гладен сум-дај ми пица
Близнаци-Вклучи го телевизорот
Рак: Кога ќе се венчаме
Ла

loading...
Loading...