Што мажите не треба да купат за Денот на вљубените?

Доколку сакате да ја изненадите вашата со посебен подарок бидете внимателни да не постигнете спротивен ефект.
Прочитајте кои подароци не се за овој ден:
Прегратка
И покрај тоа што вашата партнерка е скромна и не сака подароци, немојте да паѓате на провокации. Најлошо што може е да се појавите без подарок, со раширени раце, подготвени за бакнеж и прегратка.
Подароци поврзани за слабеење
Една од најчувствителните теми на жените се токму килограмите. Верувајте пакет за слабење не е подарок кој го посакуваат жените.
Кутија со чоколада
Бонбониера во форма на срце и со наслов „Те Сакам“ се најчестите подароци кои говорат за вас дека не сте се потрудиле воопшто.
Фејсбук апликација
Два клика на маусот нема да и покажат на вашата партнерка дека ја сакате
Сет за депилација
Сетот за депилација, може да биде многу навредлив подарок, затоа никош немојте ни да помислите на него
Памучни пижами
Овој подарок , оставете го за некој друг повод,како на пример  годишнина од брак.
извор:kurir.mkДоколку сакате да ја изненадите вашата со посебен подарок бидете внимателни да не постигнете спротивен ефект.
Прочитајте кои подароци не се

Пронајдете не на следниве мрежи: