СТРАВИЧНИ ФОТОГРАФИИ од местото на несреќата: Млад возач почина во страшна сообраќајка!

Синоќа во стравична сообраќајна несреќа почина млад човек.Човекот управувал со автомобил кој од силината на ударот  во столбот буквално се преполовил и делови летале десеттици метри околу.Несреќата се случила синоќа, десеттина минути пред 21 часот на кружниот тек во населбата Билица. Околностите и примерите за оваа тешка несреќа сеуште не се познати.
На местото на кое се случила несреќата бил сопрен сообраќајот поради извршување на увид.
Полицијата сеуште не објавила никакви детали. 
Погледнете ги фотографиите од несреќата…

 

Несреќата се случила синоќа, десеттина минути пред 21 часот на кружниот тек во населбата Билица. Околностите и примерите за оваа тешка несреќа сеуш

Пронајдете не на следниве мрежи: