Ознака: Ана Севиќ

Сцена

ЖЕШКАТА АНА СЕВИЌ: Пејачката ужива на годишен одмор, а сега го МОКРОТО ТЕЛО и БУЈНИТЕ ГРАДИ!

Ана Севиќ ужива во Грција со сопругот и ќерките, а сега сподели со своите фанови како изгледа по породувањето, на сите им падна вилицата. Пејачката Ана Севиќ со сопругот Даниел […]

Сцена

Поранешниот сопруг Дарко Лазиќ може да сонува за неговото богатство: Еве што и купи свршеникот на Ана Севиќ

Фолк пејачката Ана Севиќ и нејзиниот свршеник Даниел Недељковиќ купиле стан од 290.000 евра, пишуваат српските меидуми. Парот купил четирисобен стан во центарот на Белград, а по неговото средување планираат […]

Сцена

Еве како изгледа поранешната на Дарко Лазиќ три недели по породувањето- ја покажа целата фигура, секој детаљ се гледа

Српската пејачка Ана Севиќ се породи на 11 декември минатата година и на свет ја донесе својата втора ќерка. Пејачката само неполн еден месец по породувањето ги изненади фановите и […]

Сцена

Ана Севиќ ќе го тужи Дарко Лазиќ за нарушен углед

Пејачката Ана Севиќ ќе го тужи својот поранешен сопруг и колега Дарко Лазиќ за нарушување на угледот. Таа поднела тужба, откако Лазиќ претходно јавно изјавил дека по нивниот развод, тој […]

Сцена

Ана Севиќ поднесе тужба против поранешниот сопруг Дарко Лазиќ

Ана Севиќ (34) поднела тужба против поранешниот сопругДарко Лазиќ (28) за неплаќање алиментација, а според Ало.рс, пејачот не ги исполнил своите обврски уште од разводот, па „долгот“ пораснал на 900.000 […]

Сцена

Еве по колку килограми се здебелија познатите за време на карантин

Денес се укинва вонредната состојба во Србија, па естрадните уметници ќе може да се вратат на своите професионални обврски. Изминатите два месеци тие беа во изолација во своите домови, а […]

Сцена

Ана Севиќ јавно откри што мисли за свршеницата на Дарко Лазиќ

Ана Севиќ, Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ со денови се главна тема во медиумите после концертот на пејачот. На концертот на Дарко Лазиќ се појави поранешната сопруга на пејачот, Ана […]

Сцена

Ја раскина свршувачката- Еве што му порача Ана Севиќ на свршеникот за крај

Вчера српските медиуми со брзина на светлината ја пренесоа веста дека Ана Севиќ ја раскинала свршувачката со Даниел Неделковиќ. Многумина фанови веднаш се запрашаа која е причината поради оваа одлука […]