Ознака: БАНИЧКИ

Кулинарство

Банички со спанаќ

Идеја што да подготвите за денешниот појадок. Потребни состојки: 400 г готови кори 1 шолја вода 1 печиво Половина шолја масло Фил Спанаќ, сирење, јајце Начин на подготовка: Во посебен […]