Ознака: Бубе Јаневска

Сцена

Се преполови: Македонската водителка не планира да запре тука, резултатите од диетата повеќе од видливи

Македонската водителка Бубе Јаневска пред еден месец во јавност откри дека пробала различни диети, кои воопшто не ѝ помогнале да ги намали вишокот килограми. Водителката сега на социјалните мрежи повторно […]