Ознака: ВКУСНО

Кулинарство

Нутела пудинг со малинки

Доколку за време на празниците се прашувате како да направите брз десерт кога имате милиони други обврски, британскиот готвач Тамал Бејкер го има одговорот – магичен Нутела пудинг со малинки. […]