Ознака: дечко

Љубов и секс

Деведесет и две годишна баба направи нешто неочекувано

Вработените во еден дом за стари лица се исплашиле кога на паркингот од институцијата било пронајдено  помагало за одење на една баба. Вработените веднаш пријавиле  во полиција бидејќи утврдиле дека жената […]

Занимливости

Босанка бара момче: Досадно ми е, ми треба друштво-но имам еден услов

Во последно време сè почесто младите од просторите на поранешна Југославија, заминуваат во странство во потрага по подобра заработка. За повеќето од нив најпосакувана локација е Германија, но сепак, се […]

Сцена

Се мажи ќерката на Миле Китиќ: Ова е нејзиниот дечко Африканец!

Елена Китиќ ужива во животот, а како што стојат работите, изгледа таа е вљубена.Имено, Елена објави фотографија од море со црномурест дечко, кој очигледно е од Африка. „Мое“ – напишала […]