Ознака: зорица брунцлик

Сцена

И Зорица Брунцлик против Карлеуша, ти знаеш се освен да пееш!

Јелена Карлуша бурно изреагирала на една такмичарка од “Ѕвездите на Гранд“ кога слушнала дека ќе пее песна од Зорица Брунцлик. Очигледно тоа не и се допаднало. Зорица многу се навредила, […]

Сцена

Зорица Брунцлик ја поддржала ќерката да стави силикони, но под еден услов

Откако медиумите на големо пишуваа за нејзината естетска корекција, се огласија и нејзините родители. Зорица Брунцлик и Кемиш ја поддржаа нивната ќерка Злата да стави силикони, но само под еден […]

Сцена

Караница од НЕВИДЕНИ РАЗМЕРИ: Зорица се гушеше од солзи, студиото во неверување. Еве што се случи!

Откако каднидатот Бранко Петровиќ ги испеа избраните нумери, дојде до невиден конфликт во емисијата „Пинкови ѕвезди“.Имено, додека Зорица Брунцлик го коментирала неговиот настап, Александра Радовиќ се смеела, што ја повредило […]

Сцена

Ечеше студиото во Шимановци: Зорица Брунцлик викаше на Милан Калиниќ

Ако до сега навикнавме на неизбежни караници меѓу жирито во секоја емисија на Пинкови Ѕвезди, се чини дека главната ѕвезда на последната епизода беше водителот Милан Калиниќ.Водителот приреди вистински спектакл […]

Сцена

Тензично: Зорица Брунцлик откри во какви односи е со Драгана Мирковиќ!

Зорица Брунцлик и Драгана Мирковиќ се нови членови на жирито на „Пинкови ѕвезди“. Иако емитувањето сѐ уште не започнало, колешките веќе се најдоа среде медиумска војна.Имено, Зорица ја провоцирала Драгана […]

Сцена

Ваква сигурно не сте ја виделе! Зорица Брунцлик со природната боја на коса!

Заштитниот знак на Зорица е нејзината розева коса.Меѓутоа, таа објавила фотографија од младоста и открила каква ѝ е природната боја на коса. Се гледа дека имала темно кафена коса. Но, […]

Сцена

Поради овој детаљ сите гледаа во Зорица Брунцлик

Почна снимањето на третата сезона од музичкото шоу „Пинкови ѕвезди“, а најголемо внимание привлече целокупниот стајлинг на Зорица Брунцлик за кој се погрижила нејзината ќерка Злата.Брунцлик и порано беше позната […]