Ознака: имиџ

Сцена

Жељко Самарџиќ повторно го смени имиџот, нема шанси да го препознаете

Се чини дека пејачот Жељко Самарџиќ сака да експериментира со својот изглед, па пред неколку години ги изненади сите кога го смени имиџот. Тој се појави со сива брада и […]

Сцена

Брена повеќе не изгледа вака: Конечно ја промени бојата на косата, фановите во неверување со оглед на нејзините години

Откако долго време помина во домот поради коронавирусот, овој пат штом се отворија границите пејачката Лепа Брена веднаш замина на патување. Таа замина за Монако заедно со својот сопруг далеку […]

Сцена

Карантинот не е за секого: Синот на Брена со драстична трансформација од која се шокирала и сопругата Пријовиќ

Филип Живоиновиќ, сопруг на популарната српска пејачка Александра Пријовиќ ги изнедади фановите со новата објава на Инстаграм. Имено тој додека е во карантин направи трансформација од која се шокирала и […]

Сцена

Пејачката драстично го промени изгледот: Ви се допаѓа ли “новата“ Емина?

Пејачката Емина Јаховиќ на социјалните мрежи предизвика хаос со објавата на која се гледа дека ја променила бојата на косата. Јаховиќ откри дека станала русокоса поради снимањата на спотот за […]

Сцена

Му стави крај на долгогодишниот имиџ кој го промени во Охрид: Жељко Самарџиќ со нов изглед, а фановите му порачаа само едно!

Популарниот српски пејач Жељко Самарџиќ (64) потполно го промени својот изглед, а на прв поглед ретко кој може да го препознае. Иако сите беа изненадени кога ја пушти брадата и […]

Сцена

Пејачката Милица Павловиќ направи целосна трансформација- го промени имиџот и фризурата, по овој секси тренд лудуваат мажите

Познатата српска пејачка Милица Павловиќ не е позната во јавноста по честото менување на имиџот, но овој пат ги изненади фановите со својата промена. Пејачката на својот Инстаграм профил сподели […]

Сцена

Жени земете воздух длабоко- од новиот брутален имиџ на Бали Бег ќе ви се слоши

Еден од најпопуларните турски актери Бурак Озчивит на својот Инстаграм профил сподели фотографија од која речиси полудеа жените. Имено Бурак во последно време ја пушти косата и сега ја врзува […]

Сцена

Непрепознатлива: Да ја сретнете во живо ќе се изненадите- Карлеуша се фотографираше без грам шминка и со новиот имиџ

Пејачката Јелена Карлеуша ги изненади фановите откако сподели фотографија на својот Инстаграм профил на која нема ниту грам шминка на себе. Имено пејачката сакаше да се пофали дека го променила […]

Сцена

Моника Белучи се промени- откако има 18 години помладо момче се облекува поинаку

Европската актерска дива Моника Белучи овие денови е главна атракција на филмскиот фестивал во Кан. Нејзиното 18. години помладо момче Николас Лефебвер ја подмладува. Моника покрај него евидентно го променила […]

Сцена

Сексапилната трудница Пријовиќ повеќе ја нема долгата црна коса

Познатата пејачка Александра Пријовиќ ужива во бременоста и времето го поминува во друштво на најблиските пријатели и семејството. Сепак додека е далеку од очите на јавноста пејачката се одлучи да […]