Ознака: мармалад

Кулинарство

Омилен десерт од детството: Кокосови коцки со мармалад

Коцки со освежителен мармалад, потопени во чоколадо, па извалкани во кокос – има ли нешто подобро? Дали како мали сте јаделе чоколадни коцки со мармалад, извалкани во кокос? Многумина ги […]