Ознака: нарачка

Занимливости

Нарачал панталони онлајн, му пристигнало нешто сосема друго – овој човек се шокирал кога го отворил пакетот

Жените понекогаш купуваат бескрупулозно или се премногу лековерни кога купуваат преку Интернет. Сепак, според сите извештаи, мажите не се ништо подобри. Најурнебесното интернет купување, кој стана вирален, му се случи […]

Занимливости

4-годишно момче го „позајмилo“ телефонот на својата мајка и направилo нарачка од МекДоналдс вредна 100 долари

Сите ние понекогаш трошиме многу за храна, но како и да е, никој од нас веројатно не отишол толку далеку како ова четиригодишно момче кое направи нарачка од МекДоналдс во […]

Занимливости

Го купи невестинскиот фустан за само 1.500 денари- но сепак ги стави идните невести на мисла дали вреди да се нарачува преку интернет

Популарната јутјуберка Шенон Харис од Нив Зеланд направи експеримент и со следбениците сподели дали навистина вреди да се купи невестински фустан преку интернет. Имено таа сакаше да се увери дали […]