Ознака: родители

Вицотека

Жена се вратила доцна дома, тивко ја отворила вратата од спалната соба и…

Жена се враќа дома доцна навечер, тивко ја отвора вратата од спалната соба. Го кренала чаршафот и видела четири нозе…Жена се враќа дома доцна навечер, тивко ја отвора вратата од […]

Љубов и секс

Синот не фати на ДЕЛО додека имавме СЕКС во кујна, а потоа…

Со  сопругот не знаеме како  да постапиме со синот по срамот кој  го  доживеавмеМинатата недела во  петокот сопругот и  јас се вративме од работа и  решивме да се фрлиме малку  […]

Живот

Дали овие родители се НОРМАЛНИ? Ги претворуваат своите малолетни ќерки во секси заводнички!

Не е новост дека во светот постојат избори за Мис малолетни девојчиња…Океј, се тоа може да помине како детска забава, на која малите деца се дружат и се забавуваат. Но, […]

Вести

Жерновски ги разлути родителите на децата запишани во училиштето „11 Октомври“

Градоначалникот на општина Центар Андреј Жерновски побарал основното училиште „11 Октомври“ да одобри двајца наставници од одделенска настава да преминат во друго училиште. Ваквото барање на Жерновски предизвика негодување кај […]