Ознака: совршенство

Сцена

Само таа може да облече мини здолниште и на 64 години да изгледа совршено

Некогашниот супермодел, Кристи Бринкли се појавила на еден настан во Њујорк и освен присутните, таа ги воодушевила сите жени ширум светот. Кристи за таа прилика одлучила да облече предизвикувачка мини […]