Ознака: сопственици

Вести

Нов удар во Италија по коронавирусот- еве со што се соочуваат граѓаните на Милано

Десетици сопственици на ресторани денеска протестираа пред главната железничка станица во Милано, незадоволни од новите правила за работа, што в понеделник стапуваат во сила. Незадоволните угостители тврдат дека мерките не […]

Магазин

Анкета: Сопствениците на “БМВ“ се најлоши возачи

Истражувањето направено во Британија откри кои се сопствениците, за кои другите возачи сметаат дека се најлоши во сообраќајот. Како што пренесува “Телеграф“, сопствениците на возилата на “БМВ“ се оценети како […]

Живот

Сопствениците на домашни миленичиња се верни во врската и бракот

Ако вашиот партнер има домашно милениче и навистина му дава внимание, тоа многу може да каже за неговата личност. Врз основа на различни анализи и истражувања, експертите заклучиле дека оние […]

Занимливости

Куче херој се врати дома со порака на вратот што ги изненади сопствениците

Луи е куче старо 12 години кое исчезнало од својот дом. Неговото ненадејно заминување од домот ги вознемирило неговите сопственици, но во вечерните часови се покажало дека немале причина за […]

Видео

Поставија камери бидејќи никој не им веруваше дека нивната мачка го прави ОВА!

Дали мачката се фатила во трактор? Можеби дишела хелиум? Никој не е сигурен што точно се случува. Но знаеме дека ако не го видите, нема да поверувате.Сепак, еве ја, фатена […]