Ознака: со мојот колега

Балкан Вести

Се сретнав со мојот колега од Република Северна Македонија, напиша Харадинај

Денес на социјалните мрежи премиерот на Косово, Рамуш Харадинај објави дека се сретнал со неговиот колега од, како што пишува, Република Северна Македонија. -Денеска се сретнав со мојот колега од […]