Ознака: тешки муабети

Бавча Издвојуваме

(Видео) Урнебесно: Бошковски и Самка чуваат во фиока инвестиции од Гугл и Фејсбук, ќе ги внесат во Македонија само ако е Мицковски премиер?!

Во јавноста кружат информации за средба на Христијан Мицковски со Љубе Бошковски во Штип, на која средба засега не се открива што се зборувало, но се коментираше како сатира во […]

Издвојуваме

ФИЛИП ПЕТРОВСКИ: За кликови и монетизација се деградира општеството, се промовираат п*рно актери, ефтини приказни и ѓубре

За да имаат кликови и да монетизираат поединци кои се самонаречени инфлуенсери, јутјубери и слично, се деградира целото општество и нема мера кој што објавува и често се злоупотребува, коментира […]