Ознака: Убавици

Сцена

Двете ќерки и се бремени во исто време, едната е вистинска секс бомба: Ќе се препотите од овие фотографии на миленичката на Зорица Брунцлиќ

Веста дека ќерката на Зорица Брунцлиќ, Злата е бремена од пејачот Милош Вујановиќ, семејството ги израдува нова вест. -Тоа што е ново и ексклузивно е дека ние два пати годинава […]

Живот

Пред 8 години се родија најубавите близначки на светот, погледнете како изгледаат денес

Ава Марија и Леа Розе Клементер од Калифорнија се родени во јуни 2010 година, а едно од нивните први фотографии веќе стана хит во светот. Едноставно ги освоија луѓето со […]

Живот

Ги прогласија за најубави близначки во светот, но како изгледаат осум години подоцна?

После пропаднатиот прв обид, Жаки била нервозна околу прашањето за враќање на девојчињата во модната индустрија. Сепак, кога девојчињата наполниле седум години, работите се промениле. Жаки го поделила моментот кога […]

Занимливости

Македонките на листата на најпривлечни жени во светот

Интернет страницата „Targetmap.com“ кон крајот на минатата година спровела истражување за да открие од каде доаѓаат најпривлечните жени. Резултатите од истражувањето се поделени во пет категории: многу привлечни, привлечни, нормално […]

Сцена

Сопругите на Саша и Дејан Матиќ се вистински убавици

Пејачите Саша и Дејан Матиќ, најпознатите пејачи во Србија, освен што се успешни во кариерата, тие имаат скаледни и успешни бракови.Сопругата на Дејан го привлече вниманието на јавноста во 2013 […]

Фото

Фото/Видео: Кејт Аптон, „НЕВЕРОЈАТНО СЕКСИ“

Кејт Аптон повторно „распали“ со својот сексипил, погледнете ја фото-сесијата на заводливата Кејт.Кејт Аптон повторно „распали“ со својот сексипил, погледнете ја фото-сесијата на заводливата Кејт.