Ознака: Швеѓанки

Занимливости

Девет работи Македонките можат да научат од Швеѓанките

Немаат комплекси. Шведска е позната по русокосите, сауните, Аба, Златан Ибрахимовиќ, киселите харинги и белите ноќи. Една девојка признала дека растењето во Шведска е одлично, но дека оваа земја има […]