Ознака: Јелена Карлеуша

Сцена

КАРЛЕУША ГО ПОКАЖА МАЧЕТО: Нејзината фотографија ги воодушеви фановите!

Пејачката Јелена Карлеуша објави фотографија од своето маче и ги воодушеви фановите кои без престан ја лајкувале фотографијата.Белото маче на Јелена има сини очи кои оставаат без здив, па за […]

Сцена

Еве што велат од тимот на Јелена за тоа дека пејачката е тешко болна

Пред неколку  дена одекна веста дека Јелена карлеуша има сериозни проблеми со здравјето. За нејзината влошена здравствена состојба наводно знаат само нејзините членови на семејството, кои ѝ се голема поддршка.Јелена […]

Сцена

Јелена Карлеуша: Цеца е многу паметна и интелигентна жена

  Јелена Карлеуша, гостувајќи во емисијата „Добро вечер Србија“ се отвори за многу прашања.Меѓу другото, зборуваше за 50 тужби што ги има кренато против Иван Ивановиќ само во последните неколку […]

Сцена

Јелена Карлеуша и Сека Алексиќ на скриена камера!

Новогодишната скриена камера на телевизија Пинк со Јелена Карлеуша и Сека Алексиќ како главни актерки, веќе со денови крева прашина кај јавноста. Во видео снимката емитувана во синоќешната емисија Папарацо […]

Сцена

Јелена Карлеуша со потсмев кон Цеца и Лепа Брена

Продолжувајќи ја својата војна во медиумите, овој пат мета на контраверзната српска пејачка Карлеуша, и беа нејзините соработнички Светлана Цеца Ражнатовиќ и Лепа Брена. Преку друштвената мрежа и својот Твитер профил […]