Ознака: 16 And Pregnant

Црна хроника

Ријалити ѕвезда е пронајдена мртва!

Ѕвезда од МТВ шоуто „16 And Pregnant“ Валери Феирман е пронајдена мртва во својот дом кај својот пријател. Се претпоставува дека се предозирала со дрога.Семејството и пријателите потврдија дека Валери […]