Ознака: Fly Emirates

Меѓународен фудбал

Арсенал склучи нов договор со “Fly Emirates” вреден 150 милиони фунти

Логото на “Fly Emirates” ќе се појавува на дресовите на Топџиите до крајот на сезоната 2018/2019, а извршниот директор на Арсенал, Иван Газидис беше воодушевен кога го објави ова.  Тој […]