Ознака: puls 24

Сцена

Драгана Мирковиќ во шок: Можев да погинам на сцена

Во текот на снимањето за телевизијата Happy, српската пејачка Драгана Мирковиќ за малку ќе ја погодела диско топка. Имено, топката паднала одкако Драгана ја испеала песната и почнала да се […]