Ознака: striptizeta

Живот

Ѝ рекол на стриптизерката дека е дебела, а потоа на потежок начин научил важна животна лекција!

Момче од Јужна Каролина пријавил во полиција дека е нападнат од страна на стриптизерка бидејќи, набљудувајќи ја во клуб, ѝ рекол дека треба да ослабе.Кајл Џеоманс им ја раскажал случката […]