Ознака: SUPERBIKE

Издвојуваме

SUPERBIKE- почетокот на сезоната со пренос на Eurosport

Јубилејната 30та сезона на Светското Superbike првенство започнува овој викенд. 14 тимови традиционално се собраа во Австралија на легендарната патека Phillip Island, која е прва од 13те Superbike арени низ […]