Ознака: supercar

Автомобилизам

BMW M8 – новиот суперавтомобил пристигнува во 2016

Сите очекуваат BMW да понуди нов суперавтомобил во блиска иднина, а последните гласини велат дека новиот модел ќе го оживее легендарното M1 име на компанијата. Гласините велат дека автомобилот ќе […]