Ознака: The Big Bang Theory

Занимливости

Сте се запрашале ли колкави се актерските плати на главните ликови од серијата The Big Bang Theory ?

За првите три сезони, Galecki, Parsons и Cuoco, трите главни ѕвезди од шоуто, добија најмногу, 60.000 $ по епизода. На овие ликови платата им се зголеми до 200.000 $ по […]