Ознака: Tyra Banks

Сцена

Тајра Бенкс – The Catwoman

Познатата манекенка на својо Twitter профил не ја пропушти приликата да ги објави фотографиите кои ги направи за време на снимањето на азискиото списание West East, притоа позирајќи во заводлив […]