Тамара Тодевска си замина од Македонија

Loading...

Пејачката вчера со друштво замина на КубаТамара Тодевска само што го заврши снимањето на нејзиниот видеоспот за песната од „Скопски фестивал 2014“- „Тешко без тебе“, па наместо одмор на планина, се реши за потопла варијанта.
Пејачката вчера со друштво замина на Куба. Тие се наоѓаат во гратчето Барадеро, каде што се наоѓа еден од најголемите и најлуксузни комплекси на Карибите.

Барадеро, Куба
Тамара е позната по тоа што обожава да патува, а ова е првпат да патува за Куба.Тамара Тодевска само што го заврши снимањето на нејзиниот видеоспот за песната од „Скопски фестивал 2014“- „Тешко без тебе“

loading...
Loading...