ТАЖНА ВЕСТ: Почина младата Оливија!

Смртта на моделот и порно актерката ги шокираше и самите агенти кои се задолжени за нејзината кариера.Многумина нејзината убавина ја сметаа за несекојдневна. Иако пошироката јавност ја запозна на поинаков начин, оваа девојка освојуваше со убавина и одличното тело. За жал, Оливија Нола почина во дваесеттата година.
Смртта на моделот и порно актерката ги шокираше и самите агенти кои се задолжени за нејзината кариера.
-Иако Директ Моделс ја претставуваше кратко време, сфативме дека Оливија е прекрасна девојка со слатка насмевка и нежна личност. Уште една, премлада. Во шок сме и ова навистина не го очекуваваме. Почивај во мир, сладок ангелу, пишувало во изјавата на нејзините агенти.
Со манекенство се занимавала од својата 12 година, а во 2017 година почнала да снима порно филмови.
Ова е четврта смрт на порно актерка последниве месеци. Шајла Стајлз почина на 35 години во ноември 2017 година, Август Амес во 23 година се обеси на почетокот на декември минатата година, а две недели подоцна страдаше и Јури Бертлан (31), а сега и Нова. Причината за смртта на оваа манекенка не е соопштена.
 Многумина нејзината убавина ја сметаа за несекојдневна. Иако пошироката јавност ја запозна на поинаков начин, оваа девојка освојуваше со убавина и

Пронајдете не на следниве мрежи: