Тинејџерка го убила своето штотуку родено бебе!

Во Србија тинејџерката М.Х.(19) е приведена поради сомневање дека го убила своето штотуку родено бебе!Осомничената на 22 септември, по породувањето го убила своето бебе.
Против неа е поднесена кривична пријава и таа е приведена.
Телото на новороденчето пронајдено е на улица во контејнер за губре.
Полицијата се обидува на сите начини да го расчисти случајот.Осомничената на 22 септември, по породувањето го убила своето бебе.
Против неа е поднесена кривична пријава и таа е приведена.
Тело

Пронајдете не на следниве мрежи: