Топ 10 најмалку привлечни актерки на денешницата

Loading...

MenKinda спроведе анкета со цел да се дознае кои холивудски актерки се сметаат за најмалку привлечни меѓу машката популација.
За некои чудно, но за некои сосема логично, првото место на оваа листа го доби Кристен Стујарт. Таа се смета за непривлечна па дури и одбивна откако минатата година ја изневери љубовта на својот живот Роберт Патисон, со женетиот режисер Руперт Сандерс. Таа и самата себе не се смета за секси девојка, велејќи дека тој прекар е многу вештачки. На второ место, веднаш по Кристен се најде ѕвездата на Сексот и градот – Сара Џесика Паркер. Третото место и припадна на проблематичната Линдзи Лохан а четвртото место е резервирано за Дениз Ричардс. Петото место го зема Кирстен Данст, шестото Миша Бартон, а седмото Хилари Свонк. На осмото место на оваа листа се најде Луси Лу, на деветото Тилда Свинтон, а последното, десето место и припадна на Ума Турман.
Се согласувате ли со оваа листа? Кого би додале, а кога би извадиле?
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.MenKinda спроведе анкета со цел да се дознае кои холивудски актерки се сметаат за најмалку привлечни меѓу машката попу

loading...