Тортевски до МАКЕДОНИЈА БЛОКИРА / БОЈКОТИРА – да ве еб ам у уста… (видео)

Loading...

За време на протестот на МАКЕДОНИЈА БОЈКОТИРА адвокатот Александар Тортевски со кола агресивно се впушти кон тие што учествуваа во протестите. Дури се закани и дека ке ги прегази со колата. На што имаше жестока реакција од луѓето. Потоа се замеша и полицијата…
Погледнете го видеово.

Тортевски – у уста да ве еб ам

Тортевски – у уста да ве еб ам

Gepostet von Александар Македонски am Dienstag, 11. Dezember 2018

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...