Тренерот на Ростов доби селфи од Ибрахимовиќ по натпреварот

Еден од членовите на стручниот штаб на тимот на Ростов веднаш по завршувањето на вчерашниот осминафинален дуел од Лига Европа побара селфи од Златан Ибрахимовиќ.Во стил на голем обожавател еден од тренерите на Ростов се обиде да изнуди селфи од Ибрахимовиќ, а нормално во стил на голема ѕвезда неговата желба Швеѓанецот ја исполни.Во стил на голем обожавател еден од тренерите на Ростов се обиде да изнуди селфи од Ибрахимовиќ, а нормално во стил на голема ѕвезда неговата желба

Пронајдете не на следниве мрежи: