Тројца жители на Гостивар загинаа кај Приштина

Три лица загинаа во тешка сообраќајна незгода што се случила близу Приштина, јавуваат албанските медиуми.Жртвите, како што јавуваат медиумите, се од Гостивар.
Жртвите, како што јавуваат медиумите, се од Гостивар.

Пронајдете не на следниве мрежи: