Трудницата објавила гола фотографија, а нејзиниот сопруг ја поддржал

Објавувањето на веста за бременост е од особена важност за жените. Кога станува збор за славните тие најчесто тоа го прават преку фотографии од нивните зголемени стомачиња, а глумицата Џени Молен објавила прилично провокативна “селфи” фотографија.Џени Молен е сопруга на американскиот глумец Џејсон Бигс, ѕвездата од серијалот филмови “American Pie”, ја шокирала јавноста со новата фотографија која ја постирала на друштвената мрежа Инстаграм. 
Таа позира само во долна облека, а нејзиниот сопруг ѝ ги прикрил градите со неговите раце. Претходно Џени објавила слична фотографија само што овој пат сама си ги прикрила градите.

“Сега официјално повеќе не ме собира ни на огледалото”, напишала Џени под фотографијата.
Иако голема е бројката на следбеници кои останале воодушевени со нејзиниот изглед многумина не останале имуни на нејзината провокативност. Џени е моментално во 39 недела од бременоста.
Критичарите истакнале дека глумицата е во одлична форма, но дека ова не го доликува за една идна мајка, па ваквите фотографии треба да ги зачувува за себе.
Што мислите вие? Дали ова е навистина провокативна фотографија?
 Џени Молен е сопруга на американскиот глумец Џејсон Бигс, ѕвездата од серијалот филмови “American Pie”, ја шокирала јавноста со новата фотогр

Пронајдете не на следниве мрежи: