Убавата блогерка не се депилирала две години, без срам покажа како изгледа

Блогерката Морган Микенас со своите седум илјади следачи на Инстаграм сподели фотографија од своето недепилирано тело.Имено, Морган, која е и бодибилдерка, пред две години си постави цел – да ги поттикне луѓето да ја прифатат својата природна убавина. Тоа значи дека таа досега не се депилирала.
Имено, Морган, која е и бодибилдерка, пред две години си постави цел – да ги поттикне луѓето да ја прифатат својата природна убавина. Тоа зна

Пронајдете не на следниве мрежи: