УДАРНА КОМБИНАЦИЈА: Помешајте ги ОВИЕ 5 СОСТОЈКИ и стопете ги масните наслаги!

Доколку се борите со масните наслаги овој сируп сигурно ќе ви помогне.Подгответе го овој сируп со пет ударни намирници и изборете се со дебелината. За да го намалите струкот најпрвин е потребно од телото да го исфрлите вишокот на вода а потоа настапуваат намирниците кои покрај преостанатото се и диуретици.Состојки
123 г рен
4 лажици мед
2 лажици цимет
2 см корен од ѓумбир
Во блендер ставете го ренот и ѓумбирот- можете и со нож да го исецкате најпрвин. Додајте го исцедениот лимонов сок па мешајте во блендерот уште три минути. Потоа додајте го медот и циметот и мешајте се додека добро не се соедини.Потоа смесата префрлете ја во стаклен сад.
Пијте по една лажица од сирупот два пати дневно пред оброкот или пред вежбање.
Конзумирајте го три недели па направете барем тридневна пауза. Доколку боледувате од потешки болести пред употреба на овој сируп советувајте се со лекар.  Состојки
123 г рен
4 лажици мед
2 лажици цимет

Пронајдете не на следниве мрежи: