Уште едно паѓање на Оскарите: Актерот Лето „се сопна“ и си го оштети Оскарот!

Loading...

Откако низ Интернетот се прошири фамозното паѓање на актерката Џенифер Лоренс, која по втор пат падна на доделувањето на оскарите, да не биде единствена во паѓањето и се придружи и актерот Џаред Лето, кој се сопна и си го оштети својот Оскар.Остварувањето на сите соништа можеше да се претвори во кошмар, изјави Џаред Лето (42).
Актерот, кому улогата во „Dalas Bayers Club“ му донесе Оскар за најдобра машка споредна улога, после доделувањето се сопна и падна низ скалите и ја изгреба златната статуетка.
– Главно е дека не се распадна. Доби почесно место во кујната кај вегетаријанската храна, рече Лето.Остварувањето на сите соништа можеше да се претвори во кошмар, изјави Џаред Лето (42).
Актерот, кому у

loading...
Loading...