Ужасна смрт: Со часови бил заглавен во автомобилот

Loading...

Страшната несреќа се случила во Хрватска.Имено, 21-годишното момче три часа било заглавено во автомобилот марка „Голф“ никој не го забележал.
Момчето околу два часот изгубило контрола и се удрило во дрво. Околу 5 часот утрово бил случајно забележан од друг возач, кој веднаш повикал брза помош. Момчето цел час се обидувале да го извадат од автомобилот.
Но, за жал момчето  по пренесувањето во болница починало.
На следниот ЛИНК прочитајте за четирите момчиња кои загинаа во сообраќајна несреќа и што полицијата најде во нивниот багажник!Имено, 21-годишното момче три часа било заглавено во автомобилот марка „Голф“ никој не го забележал.
Момчето околу два часот из

loading...
Loading...