Вељко објави досега необјавена фотографија од Аркан

Синот на покојниот Жељко Ражнатовиќ Аркан и пејачката Цеца Ражнатовиќ, Вељко изгледа дека во последно време ги обожава старите семејни албуми и како да чувствува носталгија за времето во кое целото негово семејство било на едно место.Тој пред неколку дена објавил стари фотографии на својот Инстаграм профил. Тоа есе стари фотографии од пасош од неговиот татко и ги споредил со своите, поради кои сите ја констатирале сличноста меѓу него и Аркан.
Погледнете и уверете се:
Тој пред неколку дена објавил стари фотографии на својот Инстаграм профил. Тоа есе стари фотографии од пасош од неговиот татко и ги споредил со сво

Пронајдете не на следниве мрежи: