Вељко Ражнатовиќ ја покажа својата НОВА ЉУБОВ!

Уште пред неколку дена Милан Маринковиќ на својот Инстаграм профил објавил видео во  кое го пробува новиот автомобил со внукот Вељко Ражнатовиќ, но сега е евидентно дека пробата била успешна.Синот на Цеца го  провозил луксусзниот кабриолет кој, како што  тврдат упатени лица, доколку е нов вреди и повеќе  од 250.000 евра. А дали го купил? Тоа допрва ќе го видиме…

„Прво возење BMW М6“, напишал Вељко покрај објавта.
Синот на Цеца го  провозил луксусзниот кабриолет кој, како што  тврдат упатени лица, доколку е нов вреди и повеќе  од 250.000 евра.

Пронајдете не на следниве мрежи: