Верижен судир кај Требеништа

Три  возила се судрија денес кај ТребеништаТри  возила со  тетовски регистерски ознаки се судрија денес во близина на Требеништа, дознава Пулс24. За сега нема детални информации за повредени лица. Во  судирот учествувало и  свештено лице.
Во  моментот полицијата врши увид на лице место. Повеќе информации за несреќата во текот на денот.Три  возила со  тетовски регистерски ознаки се судрија денес во близина на Требеништа, дознава Пулс24. За сега нема детални информации за

Пронајдете не на следниве мрежи: