Вежби за совршени стомачни мускули

Loading...

Опуштен стомак е она што не сакаме да го имаме ова лето на плажа. Затоа, ќе ви прикажме вежби кои со сигурност ќе ви помогнат да добиете цврсти стомачни мускули.
Оваа вежба која ни ја претставува фитнес експертот Аманда Расел, се состои од четири основни вежби за стомачните мускули. Уверете се во леснотијата и ефикасноста на вежбите гледајќи го видеото кое го најдовме за вас и спремете се за бикини ова лето.
Предлог вежби: Како до секси задник?Опуштен стомак е она што не сакаме да го имаме ова лето на плажа. Затоа, ќе ви прикажме вежби кои со сигурност ќе ви п

loading...
Loading...